Обяви за работа в Стара Загора от bg-rabota.com

Обяви за работа

Работник производство и монтаж

Обява за работа в Стара Загора за "Производство", публикувана на 04.07.2018 , разгледана 1255 пъти

Централна Консултантска Компания ООД е динамично развиващо се дружество, което предоставя комплексно обслужване на своите клиенти. Фирмата работи с екип от специалисти, като предлага висококачествени счетоводни, юридически услуги, услуги свързани с разработването и управлението на проекти по всички европейски програми.

Като експерт по Подбор на персонал с лицензирано удостоверение № 2244 за извършване на посредническа дейност, търсим да назначим за наш клиент в гр. Стара Загора, служител на позиция:

Отговорности:
- Сглобява детайли, като изпълнява изискванията за правилни връзки между компонентите;
- Подготвя работата да бъде осъществена чрез изучаване на инструкциите за монтаж, спецификации и списъци;
- Изпълнява изискванията по качество;
- Изпълнява в срок възложените производствени задачи;
- Спазва технологията на производството и на използване на оборудването;

Изисквания към кандидатите:
- Средно /Средно-специално образование -техническите познания са предимство ;
- Комуникативност и умение за работа в екип;
- Организираност и прецизност;
- Желание за развитие и усъвършенстване;
- Сръчност ,работна дисциплина и самостоятелност;
- Готовност за непрекъснато обучение и усъвършенстване;

Компанията предлага:
- Добро възнаграждение, насърчаващо личните постижения и усърдие;
- Обучения;
- Коректно отношение, добра среда, отлични условия на работа;
- Работа на смени;
- Социални придобивки.;

При проявен интерес към нашето предложение, моля изпратете подробно CV на български език и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Централна Консултантска Компания ООД извършва подбор на персонал с лицензирано удостоверение №2244 от 22.03.2017г. за извършване на посредническа дейност.

Град: Стара Загора