Обяви за работа в Стара Загора от bg-rabota.com

Специалист облужване на клиенти с италиански или френски език

Обява за работа за "Консултантски Услуги", публикувана на 15.10.2014 , разгледана 992 пъти

Easy Consult в партньорство с утвърдена на международния пазар компания, стартира нов проект, за който са необходими служители, които да отговарят на следните изисквания:
• Отлично владеене на италиански или френски език, както и английски на работно ниво
• Комуникативност, креативност и желание за работа в екип
• Възможност за извършване на няколко задачи едновременно и вземане на бързи решения
• Компютърни умения MS Office ( Word, Excel, Power Point, Outlook)
Ние ви предлагаме:
• Личностно и професионално развитие
• Конкурентно заплащане
• Работа с чуждестранни клиенти в международна компания
• Гъвкаво работно време
• Усъвършенстване на езиковите познания
Вашите задължения ще бъдат:
• Отговаряне на клиенски запитвания
• Водене на писмена кореспонденция
• Активна работа в екип с цел повишаване качеството на обслужване
• Използване на различни софтуерни приложения за постигане на по-висока ефективност на работа
При проявен интерес от Ваша страна, не се колебайте да кандидатствате за позицията, като изпратите своята автобиография.

Град: Всички

Имейл: Desislava.Simeonova@easyconsultbg.com

Лице за контакти: Десислава Симеонова